Hayatınızı Kolaylaştıran Bir Hizmet Daha; Kapıda Ödeme!

Orviax Ereksiyon Hapı

30 adet bitkisel performans arttırıcı
ÜCRETSİZ KARGO
Fiyatı:
91,67 TL + Kdv
Kdv Dahil:
99,00 TL
Havale/EFT:
94,05 TL (%5 İndirim)
Add to card
image descriptionBu ürünü alana 1 adet Safex Natural Prezervatif hediyedir.

ÇOK AL AZ ÖDE

image description %10 İndirim 2-3 adet alanlara %20 İndirim 3 dan fazla alanlara

Aldığınız ürün adedine göre indiriminiz otomatik olarak sepetinize yansıtılacaktır.

Orviax Ereksiyon Hapı

Orviax cinsel hayatınızı kontrol altına almanızı sağlayacak Bitkisel Erkek Güçlendirici Haptır. 30 hal içeren kutu şeklinde satılır.

Orviax; daha kolay bir şekilde sertleşmenizi, daha büyük ve uzun süreli ereksiyona sahip olmanızı, libidonuzun arttırılmasını, partnerinize olabildiğince fazla cinsel tatmin vermenizi sağlayan tamamen doğal bir yöntemdir. Bununla da kalmayıp, cinsel ilişkide sperm miktarınızı arttırarak partnerinizde hayranlık uyandırmanızı ve daha fazlasını istemesini sağlar.

Orviax kullanırken karşılaşmanız olası riskler özellikle de reçeteli ereksiyon fonksiyon bozukluğu ilaçları ile karşılaştırıldığında oldukça düşüktür.

Orviax Nedir? :


 • Orviax© ereksiyon ve ereksiyon boyunu, genişliğini ve gücünü ve aynı zamanda genel cinsel enerji ve fonksiyonlarını geliştiren iktidar geliştirici doğal kapsüldür.

Orviax Nasıl İşlev Gösterir? :

 • Dünyanın birçok bölgesinde bitkiler ereksiyon haline geçtiğinde corpora cavernosa diye adlandırılan Cinsel Organ ereksiyon dokularını büyüten harman olarak formüle edilmektedir. Cinsel
  Organinizin her iki tarafında da iki süngerimsi alan vardır (corpora cavernosa). Heyecanlandığınızda veya doğal kan akışı sonucu bu ereksiyon dokuları dolduğunda ereksiyon yaşarsınız.
  Orviax© ereksiyon dokularını genişletmek ve bunları çok daha büyük bir hale getirmek için geliştirilmiştir. Bu ereksiyon dokuları büyüdüğünde daha önce olduğundan çok daha fazla kanı içinde tutabilir.
Fiziksel Faydaları :

 • Daha sert ereksiyon. Cinsel Organinize daha fazla kan akışı ile şimdiye değin hiç olmadığı kadar sert ereksiyonlar yaşarsınız.
 • Daha büyük ereksiyon. Kan akışı, dolaşımı ve sağlığı geliştikçe Cinsel Organiniz inanılmaz büyür.
 • Daha fazla canlılık.Şimdi istediğiniz kadar, tekrar, tekrar siz ve partneriniz tam olarak tatmin olana kadar mutluluğu yaşayabilirsiniz.
 • Erken Boşalmaya Son. Sadece büyük ve daha iyi ereksiyon değil aynı zamanda - ve daha uzun uzun cinsel ilişki ile erken boşalmanın verdiğini utanç ve sıkıntıdan kurutulun.
 • Daha Sık Ereksiyon. Genel cinsel sağlığınız iyileştikçe daha sık ereksiyon yaşarsınız ve iyileşme süreciniz kısalır.
 • Sperm Üretimi & Sağlığı yükselir. Daha uzun ve daha güçlü boşalma için vücudunuz daha sağlıklı sperm üretir.
 • Düzelen Erkek Sağlığı. Doğal bitkiler dolaşım sisteminize, zihninize, dokularınıza, kaslarınıza, sinir sisteminize ve endokrin sisteminize faydalı besinleri temin eder ve aynı zamanda tıbbi sorunların ortaya çıkmasına neden olan Ereksiyon Bozukluklarının önlenmesine yardımcı olur.
 • Hızlı Etki. Anlık faydaları ilk kullanımdan sonra 20-30 dakika içinde kendisini göstermeye başlar.
 • Uzun-süreli Maksimum Sonuçlar. Düzenli olarak kullandığınızda maksimum sonuçlar için bitkisel besinlerin toplu faydasını görürsünüz.

Duygusal Faydaları:

 • Artan Libido seviyesi. Cinsel gücünüz artar ve eşiniz kendisinin her an daha çok istendiğini ve sevildiğini hisseder.
 • Artan Güven. Başka hiç kimsenin yapamayacağı kadar onu tatmin etmeye hazır olmanızı bilmek kadar iyi bir his olamaz.
 • Daha Büyük Mutluluk & Sizin ve Onun için tam Tatmin. Daha büyük Cinsel Organ boyunuz, daha sert ereksiyonlarınız ve daha canlı görünüşünüz ve artan libido seviyenizle siz ve eşiniz daha büyük uyarım, mutluluk ve tam tatmin hissedecektir.

 

 

Ortalama Puanı :
Toplam 2 yorum yapılmıştır.
YORUM YAP

 • 08.01.2012

  etkili bir ürün herhangi bir yan etkisini görmedim

 • 08.01.2012

  Ürünün etkisi konusunda tereddutu olanlar hiç düsünmeden alabilir ben denedim cok faydasını görüyorum

Back to top