Hayatınızı Kolaylaştıran Bir Hizmet Daha; Kapıda Ödeme!

Pheromone Perfume Twilight

50 ML Cinsel İstek Arttırıcı Parfüm
ÜCRETSİZ KARGO
Fiyatı:
127,12 TL + Kdv
Kdv Dahil:
150,00 TL
Havale/EFT:
142,50 TL (%5 İndirim)
Add to card

Pheromone Perfume Twilight

Pheromone Perfume Twilight extra güçlendirilmiş muhteşem bir parfum kokusu ile karşı cinsin etkilenmesinde kanıtlanmış etkilere sahip bilimsel olarak hazırlanan feromon konsantresi içerir. Karşı cinsi etkilemek için son derece etkili olan bu koku sayesinde arzulanan biri olacaksınız.

Feromon Nedir?


Feromon insanlarda ve hayvanlarda bulunan ve kokusu olmayan salgılardır. Bu salgıları insanlar en çok koltukaltlarından salgılıyorlar. havaya yayılıyor. ve havadan diğer hayvanlar/insanlar karşıdakinin ne salgıladığını algılıyor. ne yazıkki bilim bunu keşfedeli 20 yıldan biraz fazla olmuş. Böyle bir şey keşfedilir de kullanılmaz mı? İnsanların böyle bir bilgiden mahrum kalması düşünülebilir mi? Şüphesiz ki hayır. Araştırılmış, insana özel feromonlar bulunmuş ve listelenmiş.

Feromonları Nasıl Hissedebiliriz?

Feromon zerrecikleri burun içinde bulunan VNO merkezini uyararak uyarının cinsine göre beynin gerekli bölgelerine seksüel sinyal gönderilmesini sağlıyor .

Feromon Nasıl Kullanılır?

Feromonlu Parfümler, herhangi bir parfümü kullandığınız gibi kullanılabilinir. Boynunuza,dirsekle bilek arasına veya vücudunuzun herhangi bir bölümüne uygulayabilirsiniz.Karşı cinsin dikkatini çekmekle ilgilendiğiniz veya uyarıcılığın gücünü hissetmek istediğiniz her hangi bir zamanda kullanılabilinir.İş hayatında kazanmak için gündelik temel işlerde, okulda veya herhangi bir sosyal aktivitede kullanılabilinir.

Yetersiz Feromon :

Kokunun az olması duygusal bağı azaltmaktadır. Toplam nüfusun yaklaşık % 1,3 doğuştan koku eksikliği ya da anosmialıdır. Anosmialı şahıslar çoğu kez libido eksikliğinden şikayetçidirler. Bazı araştırmalar yaşlanma ile seks arzusunun azalması ile kokuların azalmasının doğru orantılı olduğunu saptamıştır.
Ortalama Puanı :
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
YORUM YAP

Back to top