Hayatınızı Kolaylaştıran Bir Hizmet Daha; Kapıda Ödeme!

Rhino Geciktirici Krem

30 ML Geciktirici Krem
Fiyatı:
38,14 TL + Kdv
Kdv Dahil:
45,00 TL
Havale/EFT:
42,75 TL (%5 İndirim)
Add to card

Rhino Geciktirici Krem

RHINO basarili bir sekilde erken bosalmayi engelleyen bir kremdir. RHINO ile uzun ve devamli cinsel iliskiye girebilirsiniz. Modern dermatolojik reçeteler ile binlerce yillik Çin hekimliginin tecrübesinin kombinasyonu ile RHINO'nun önlenemez etkisi yayilir ve efektif olarak erken bosalmayi önler. RHINO kreminin bosalmayi yavaslatan etkisi bilimsel olarak test edilmistir.

KULLANIM: RHINO kremi cinsel iliski öncesinde ince bir tabaka halinde penisin ucuna ve altina (penisin sünnetli yeri) sürünüz ve masaj yaparak deriye emdiriniz. Yaklasik 15 dakika sonra RHINO krem iyice emilmis olur ve etkisi tam olarak ortaya çikmaya baslar. RHINO kremi cinsel iliski öncesi penisin sürülen yerlerinden kesin olarak temizlemek gerekir. RHINO kremin etkisi iliski öncesi kisa araliklarla kullanarak arttirmak mümkündür.

UYARI: RHINO kremi çocuklarin ulasamayacagi bir yerde muhafaza edin! Gözlere ve açik yaralara sürmeyin. Soguk, kuru ve isiktan korunmus bir sekilde muhafaza edin! Hamilelik süresince kullanmayiniz.
Ortalama Puanı :
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
YORUM YAP

Back to top