Hayatınızı Kolaylaştıran Bir Hizmet Daha; Kapıda Ödeme!

Viaday Ereksiyon Jeli

Performans Arttırıcı Jel
Fiyatı:
38,14 TL + Kdv
Kdv Dahil:
45,00 TL
Havale/EFT:
42,75 TL (%5 İndirim)
Add to card

Viaday Ereksiyon Jeli

Viaday Nedir?

Viaday ereksiyon sağlayan jel kıvamında şampuandır. Viaday tatbik edildiği bölgelerde (penis ve scrotum *) tonusu ve kılcal damar kan dolgunluğunu destekleyebildiği için erkeklerde cinsel zevkin artışını sağlayan ve penis bölgesindeki kan dolaşımını artırdığı için ereksiyonu uyaran, tamamen bitkisel, genital bölgeler için vücut şampuanıdır. Antimikrobiyal ve kesinlikle antifungaldir. Bu nedenle penis ve vajinadaki bir enfeksiyonun diğerine geçmesini önler.

Viaday Güvenilir midir?

Viaday, T.C. Sağlık Bakanlığı Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Mikrobiyoloji ve Klinik Mikrobiyoloji Laboratuvar Şefliğince Onaylanmıştır. Ayrıca Viaday bir ihraç markası olarak yurt dışında da satışı yapılan tamamen güvenilir ve yasal bir üründür.

Viaday Nasıl Kullanılır?

Cinsel ilişkiye girmeden önce tek kullanımlık poşetin içindeki ürünün tamamının genital organlara (penis ve scrotum) 1-2 dakika ovuşturularak sürülmesi ve ilişki sonrası su ile yıkanması tavsiye edilir. Viaday'in içeriğindeki etkili unsurların tamamına yakını doğal ve bitkisel olup, başka ürünlerde de değişik amaçlar için ağız yoluyla alınıp kullanılabilen maddelerdir. Bu sebeple ağız bölgesi ile temas oluşması veya yutulması durumunda bir sorun yaratmaz. Cinsel ilişkinin dışında da, hijyen sağlamak için ürün genital organlara sürülerek uygulanır.

Viaday' i Kimler Kullanabilirler?

Viaday 17 - 80 yaşları arasında insanların kullanacakları bir preparattır. Genç insanlar hijyen ve daha kaliteli bir cinsel iliski için, 40 yasin üzerindeki insanlar ise ereksiyonu destekleyici etkisinden dolayı Viaday'i tercih etmektedirler. Lokal olarak uygulandığı için kesinlikle kana karışmaz. Bu nedenle kalp, karaciğer, şeker, tansiyon ve böbrek rahatsızlığı olan hastaların da rahatlıkla kullanabileceği bir üründür.

Viaday' in Faydaları Nelerdir?


Viaday' in ereksiyon sağlamak ve erkeklerde cinsel zevki artırmak dışında pek çok faydası vardır. Erkeklerde, penis bölgesini besleyip nemlendirici (emollient) etkisi ile cinsel temas esnasındaki tahrişi azaltıp, dokuya hijyenik bir tonus, temizlik ve koruma sağlamaktadır. Tüm bu özellikleri bir arada toplayan formülasyonu ile Viaday özellikle genital bölgelerde etkin ve doğal bir hijyenik temizlik ve koruyuculuk sağlamaktadır. Organik pH (5.5- 6.0) değeri ile cildin organik koruyucu tabakasını tahrip etmeden temizlik sağlamaktadır. Antiviral aktiviteler gibi önemli farmakolojik ve biyolojik etkiye sahiptir. Antimikrobiyal özellikleri bakteri, mantar ve virüs peptitlerine bağlanarak, bunları inaktif hale getirmeleri ile açıklanmaktadır. İçeriğinde ki Lesitin antioksidan maddelerin ciltten kolayca ve derinlere kadar emilmesini sağlar. Böylece cildin yaşlanmasını engeller, kalıcı bir nem oluşturur (Emollient).

Viaday' in İçeriğindeki Maddeler Nelerdir?


Içeriginde Çöven, Çakşırotu, Ebegümeci Özleri, Isırganotu, Susam Yağları, Kekik Çiçeği, Karabaşotu Uçucu Yağları ve Soya Lesitini bulunmaktadır. Bilindiği gibi; Saponinlerce zengin Çöven ve Çakşır Otu, fenolik maddeler içeren Kekik ve Karabaş yağları doğal antimikrobiyal oldukları için güçlü hijyen sağlarlar. Bu maddeler ayni zamanda bölgesel kan dolaşımını artırabilirler. Çakşırotu geleneksel olarak, cinsel gücü desteklemek amacıyla geniş çapta kullanılmaktadır. Susam yağı antioksidan etkisi ve bir arada kullanıldığı ısırganotu yağı ile birlikte cildi besleyici, güçlü, doğal toniklerdir. Lokal olarak uygulandığı için kesinlikle kana karışmaz. Bu nedenle kalp, karaciğer, şeker, tansiyon ve böbrek rahatsızlığı olan hastaların da rahatlıkla kullanabileceği bir üründür.
Ortalama Puanı :
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
YORUM YAP

Back to top