Hayatınızı Kolaylaştıran Bir Hizmet Daha; Kapıda Ödeme!

Viatight Vajina Sıkılaştırıcı

50 ml Vajina Daraltıcı Krem
ÜCRETSİZ KARGO
Fiyatı:
63,56 TL + Kdv
Kdv Dahil:
75,00 TL
Havale/EFT:
71,25 TL (%5 İndirim)
image descriptionBu ürünü alana 1 adet FC2 Kadın Prezervatifi hediyedir.

Viatight Vajina Sıkılaştırıcı

  • Dünyanın en ünlü cinsel kozmetik firmalarından Cobeco, vajina daraltıcı ürünü Viatight kremi, 2008 yılında tüketicilerle tanıştırdı. Bugüne kadar binlerce kullanıcısı olan Viatight’ın müşteri memnuniyeti çok yüksek.
  • Doğum yapan bayanların veya geniş vajinaya sahip olan kadınların vajina genişliğini daraltan bu krem ilişki sırasında erkeğin ve kadının daha çok zevk almasını sağlar.
  • Viatight uygulanmasından sadece birkaç dakika sonra vajina duvarlarının daralmaya ve sıkılaşmaya başlar. Sonuç olarak her iki partner de daha yoğun bir cinsel haz hisseder.
  • Viatight, güvenli ve doğal içeriklerden oluşur. Temel etken maddesi bir tür yeşil çay olan ve insan vücudu için çok yararlı olan Sencha’dır. Sencha’nın kas ve cilt dokusunu %30-%50’te varan oranlarda sıkılaştırdığı gözlemlenir. viatight’daki sıkılaştırıcı etkiyi sağlayan tanin’dir. Tanin, çay ve şarap gibi sıvıların karakteristik tat ve kokusunu sağlayan maddedir. Koyu bir çay içtiğinizde ağzınızdaki doku büzülür. Benzer etki vajinada yaşanır. Viatight’ın diğer önemli etken maddesi hamamelis virginiana dır. Hamamelis virginiana özü günümüz kozmetik ürünlerinde cildi sıkılaştırıcı ve kırışık giderici olarak kullanılmaktadır.
  • Kullanım şekli: Viatight’ı cinsel ilişkiden 10-15 dk önce vajinal duvarlara masaj yaparak uygulayın. Dakikalar içinde daralma ve sıkılaşma etkisini gösterecektir.
Ortalama Puanı :
Toplam 0 yorum yapılmıştır.
YORUM YAP

Back to top